Oficjalna strona TEKNAMOTOR rębak rębaki rozdrabniacz rozdrabniacze rębarki frezarka do pni karczownik rębak bębnowy rębak tarczowy brykieciarka peleciarka rozdrabniacz gałęzi rębaki do gałęzi młyn młyny kosiarka kosiarki
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA

Działalność TEKNAMOTOR

Firma TEKNAMOTOR Sp. z o.o. jest największym producentem krajowym a zarazem jednym z największych producentów w Europie:

 

  • Mobilnych homologowanych tarczowych i bębnowych rębaków (rozdrabniaczy) do gałęzi i odpadów drzewnych.
  • Stacjonarnych bębnowych i tarczowych rębaków dla sektora tartacznego wraz z osprzętem typu taśmowe i wibracyjne systemy załadowczo transportowe w różnych długościach i szerokościach, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Młynów młotkowych do zrębka i słomy.
  • Frezarki do niwelowania pni po wycince drzew.
     

Firma Teknamotor swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych zapewnia profesjonalną pomoc w doborze konkretnej maszyny z uwzględnieniem wydajności i przeznaczenia. Dzięki doskonale wyszkolonemu personelowi i współpracy z klientami możemy produkować maszyny dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Wysoka jakość i niezawodność naszych maszyn znacznie uatrakcyjnia usługi świadczone przez  współpracujące z nami firmy.

 

 

rzetelna firma

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
do góry