Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA

Aktualności

Mobilny rębak z obrotnicą korpusu maszyny Skorpion 250 L.

Rębak SKORPION 250 L to wszechstronna maszyna dedykowana dla firm komunalnych i drogowych pozwalających na bardzo wygodne używanie maszyny w terenie miejskim i na poboczach dróg. Rębak ten z pewnością znajdzie szerokie zastosowanie w branży leśnej gdzie obrotowy korpus maszyny ułatwi załadunek gałęzi do gardzieli rębaka. Ze względu na duże możliwości przerobowe (maksymalna średnica rozdrabnianych gałęzi to 20 cm) znakomicie się sprawuje przy rozdrabnianiu pni drzew oraz przy rozłożystych gałęziach, gardziel rębaka ma wymiar 420 mm szerokość i 255 mm wysokość.

System napędowy w tym rębaku stanowi trzycylindrowy silnik diesla firmy Lombardini (moc 40,1 KM). Silnik ten chłodzony jest cieczą i w standardzie zabudowany maską "silent". Taka zabudowa charakteryzuje się niskim poziomem emitowanego hałasu i drgań silnika rębaka.

W rębaku Skorpion 250 L, układ tnący stanowi tarcza ustawiona prostopadle do materiału zrebkowanego, wyposażona jest w dwa noże tnące, współpracująca z dwoma nożami podporowymi.

Rębak Skorpion 250 L wyposażony jest w obrotnicę, która umożliwia obrót korpusu maszyny do 270o i ustawienie gardzieli w miejsca składowania drewna do zrębkowania.

 

Pozostałe aktualności

PRZERWA URLOPOWA W TEKNAMOTOR.

W okresie 01-15.08.2021r w naszej firmie zaplanowana jest przerwa urlopowa. Zamówienia składane w tym okresie mogą być realizowane po 16.08.2021.

więcej

Rębak Skorpion 160 ma nowy silnik.

Rębak Skorpion 160 ma nowy silnik

więcej

Ograniczamy dostęp do usług Teknamotor.

Ograniczamy dostęp do usług Teknamotor

więcej

Ogólne zasady przetwarzania danych osobowych..

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).

więcej

Stacjonarny rębak Skorpion 350 EBG do odpadów krótkich..

Skorpion 350 EBG to rębak bębnowy wyprodukowywany na bazie sprawdzonej konstrukcji rębaków serii Skorpion 350. Ze względu na duże możliwości przerobowe znakomicie się sprawuje przy rozdrabnianiu odpadów krótkich np. z produkcji drewna kominkowego, gardziel rębaka ma wymiar 375 mm szerokość i 340 mm wysokość. Zamocowany na stole załadowczym kosz zasypowy o pojemności 1m3 przeznaczony jest do mechanicznego załadunku odpadów.

więcej

Nowy system bezpieczeństwa w rębakach mobilnych..

Zastąpiliśmy dźwigniowy system zatrzymania podawania materiału nowym linkowym wyłącznikiem bezpieczeństwa.

więcej

Niewielki profesjonalny bębnowy rębak ciągnikowy - Skorpion 280RBG.

SKORPION 280 RBG to najmniejszy rębak bębnowy z systemem gąsienicowym oferowany dla firm i osób, które chcą pozyskiwać zrębki o jednorodnej frakcji. Maszyna ta należy do grona rębaków napędzanych z WOM ciągnika a moc niezbędna do napędzania rębaka to minimum 60 KM.

więcej

Mały profesjonalny bębnowy rębak z silnikiem spalinowym - Skorpion 280 SDBG.

SKORPION 280 SDBG to najmniejszy mobilny rębak bębnowy z systemem gąsienicowym oferowany dla firm i osób, które chcą pozyskiwać zrębki o jednorodnej frakcji. Maszyna ta należy do grona rębaków serii Skorpion 280, napędzana jest wysokoprężnym silnikiem Lombardini chłodzonym cieczą.

więcej

Największy bębnowy rębak ciągnikowy produkowany w Polsce - Skorpion 500RB.

Z myślą o firmach i osobach, które chcą pozyskiwać zrębki o znacznych ilościach i jednorodnej frakcji nasza firma wprowadziła do swojej oferty ciągnikowy rębak bębnowy Skorpion 500 RB.

więcej

Mobilny rębak bębnowy Skorpion 350SDB.

Najnowszy model rębaka produkowany przez naszą firmę to Skorpion 350 SDB. Skorpion 350 SDB jest rębakiem bębnowym w formie przyczepy specjalnej, przeznaczonym do rozdrabniania odpadów drzewnych o średnicy do 250 mm.

więcej

ZADAJ PYTANIE

TEKNAMOTOR Sp. z o.o. - ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, woj. świętokrzyskie | NIP: 6611924742 | tel: +48 41 26 36 823 | e-mail: teknamotor@teknamotor.pl

rzetelna firma

TEKNAMOTOR 2020
realizacja:dwarazy.com
do góry