Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA

Aktualności

Ogólne zasady przetwarzania danych osobowych..

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”).

Na podstawie art. 13 RODO, informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Teknamotor (dane adresowe: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Świętokrzyska 2a).

1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy oraz w celu zawarcia umowy.

2. Dane osobowe klienta będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz po zakończeniu umowy w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze na czas zgody z obowiązującymi przepisami prawa.

3. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być inne podmioty, które mają do tego prawo określone w przepisach prawa lub za Państwa zgodą.

4. Ma Pani/Pan ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

5. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Klienta narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celów - realizacji umowy - z zgodnie z przepisami prawa.

7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora będzie skutkować brakiem możliwości podpisania umowy.

 

Pozostałe aktualności

12 lat współpracy Agronetto z TEKNAMOTOR.

12 lat współpracy Agronetto z TEKNAMOTOR

więcej

Rębak spalinowy do 750 kg już w ofercie TEKNAMOTOR .

Rębak spalinowy do 750 kg już w ofercie TEKNAMOTOR

więcej

Targi LAS-EXPO (AGROTECH) w Kielcach.

Zapraszamy na Targi LAS-EXPO (AGROTECH) w Kielcach. Targi odbędą się w dniach 8-10 marzec 2024r.

więcej

Silniki Diesel w zabudowie rębaków Teknamotor..

Silniki Diesel 3-cylindrowy KOHLER-Lombardini KDW 1003 oraz 4-cylindrowy KOHLER-Lombardini KDW 1404 naszej ofercie.

więcej

Kolejny model silnika w zabudowie rębaka Skorpion 160..

Skorpion 160 SD może być napędzany do wyboru silnikiem KOHLER Command PRO EFI ECH980 lub B&S Vanguard EFI 37

więcej

Rębak Skorpion 160 ma nowy silnik.

Rębak Skorpion 160 ma nowy silnik

więcej

Stacjonarny rębak Skorpion 350 EBG do odpadów krótkich..

Skorpion 350 EBG to rębak bębnowy wyprodukowywany na bazie sprawdzonej konstrukcji rębaków serii Skorpion 350. Ze względu na duże możliwości przerobowe znakomicie się sprawuje przy rozdrabnianiu odpadów krótkich np. z produkcji drewna kominkowego, gardziel rębaka ma wymiar 375 mm szerokość i 340 mm wysokość. Zamocowany na stole załadowczym kosz zasypowy o pojemności 1m3 przeznaczony jest do mechanicznego załadunku odpadów.

więcej

Nowy system bezpieczeństwa w rębakach mobilnych..

Zastąpiliśmy dźwigniowy system zatrzymania podawania materiału nowym linkowym wyłącznikiem bezpieczeństwa.

więcej

Mały profesjonalny bębnowy rębak z silnikiem spalinowym - Skorpion 280 SDBG.

SKORPION 280 SDBG to najmniejszy mobilny rębak bębnowy z systemem gąsienicowym oferowany dla firm i osób, które chcą pozyskiwać zrębki o jednorodnej frakcji. Maszyna ta należy do grona rębaków serii Skorpion 280, napędzana jest wysokoprężnym silnikiem Lombardini chłodzonym cieczą.

więcej

Niewielki profesjonalny bębnowy rębak ciągnikowy - Skorpion 280RBG.

SKORPION 280 RBG to najmniejszy rębak bębnowy z systemem gąsienicowym oferowany dla firm i osób, które chcą pozyskiwać zrębki o jednorodnej frakcji. Maszyna ta należy do grona rębaków napędzanych z WOM ciągnika a moc niezbędna do napędzania rębaka to minimum 60 KM.

więcej

Mobilny rębak bębnowy Skorpion 350SDB.

Najnowszy model rębaka produkowany przez naszą firmę to Skorpion 350 SDB. Skorpion 350 SDB jest rębakiem bębnowym w formie przyczepy specjalnej, przeznaczonym do rozdrabniania odpadów drzewnych o średnicy do 250 mm.

więcej

ZADAJ PYTANIE

TEKNAMOTOR Sp. z o.o. - ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, woj. świętokrzyskie | NIP: 6611924742 | tel: +48 41 26 36 823 | e-mail: teknamotor@teknamotor.pl

rzetelna firma

TEKNAMOTOR 2020
realizacja:dwarazy.com
do góry