Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA

OFERTA: TRANSPORTERY

Opis urządzenia

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie taśmowych i wibracyjnych systemów załadowczo-transportowych zrębka.

Profesjonalna kadra konstruktorska przygotuje dla Państwa projekt zespołu urządzeń rozdrabniających z systemami transportowymi, stosownie do posiadanych odpadów i warunków przestrzennych.

Transporter wibracyjny jest idealnym przenośnikiem do podawania krótkich odpadów o różnorodnych kształtach geometrycznych np. klocków czy krótkich zrzyn. Przenośnik składa się z rynny połączonej elementami sprężystymi z ramą nośną oraz napędu. Transporter wibracyjny napędzany jest silnikiem elektrycznym przez układ mimośrodowy, który charakteryzuje się małym poborem mocy, co wynika z rezonansowego układu pracy przenośnika. W zależności od warunków lokalnych przenośnik ustawiany jest na fundamencie, na którym spoczywa rama nośna. Zaletą transportera wibracyjnego jest równomierne rozkładanie się materiału w rynnie i tym samym jego płynne podawanie do rębaka, co powoduje wydłużenie trwałości maszyny, poprzez równomierne obciążenie systemu tnącego. Równomiernie rozłożenie materiału połączone z płynnym podawaniem zapewnia osiągnięcie maksymalnych wydajności rębaka.

W przypadku występowania elementów metalowych w materiale wsadowym transporter załadowczy wyposażony jest w wykrywacz (detektor) metalu.

Dane techniczne

Parametry przenośników wibracyjnych dotychczas wyprodukowanych przez nas są następujące:

  • szerokość od 220  do 650mm
  • długość od 3 mb. do 13 mb.

ZADAJ PYTANIE O URZĄDZENIE

TEKNAMOTOR Sp. z o.o. - ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, woj. świętokrzyskie | NIP: 6611924742 | tel: +48 41 26 36 823 | e-mail: teknamotor@teknamotor.pl

rzetelna firma

TEKNAMOTOR 2020
realizacja:dwarazy.com
do góry