Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA

OFERTA: TRANSPORTERY

Opis urządzenia

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie taśmowych i wibracyjnych systemów załadowczo-transportowych zrębka.

Profesjonalna kadra konstruktorska przygotuje dla Państwa projekt zespołu urządzeń rozdrabniających z systemami transportowymi, stosownie do posiadanych odpadów i warunków przestrzennych.

Stół wibracyjny przeznaczony do współpracy z podajnikami wibracyjnymi i taśmowymi, służy do magazynowania większych ilości materiału wsadowego, np. ładowanego za pomocą ładowarki czołowej lub wózka widłowego. Stół składa się z metalowej skrzyni połączonej elementami sprężystymi z ramą nośną oraz napędu. Stół wibracyjny napędzany jest silnikiem elektrycznym przez układ mimośrodowy, który charakteryzuje się mniejszym poborem mocy, co wynika z rezonansowego układu pracy stołu. W zależności od warunków lokalnych stół wibracyjny ustawiany jest na fundamencie, na którym spoczywa rama nośna. Materiał ze stołu wibracyjnego jest wstrząsowo dozowany na podajnik wibracyjny lub taśmowy. Synchronizacja pracy stołu wibracyjnego i podajnika wibracyjnego lub taśmowego pozwala na ciągłe zasilanie rębaka materiałem wsadowym.

Dane techniczne

W naszej ofercie posiadamy załadowcze stoły wibracyjne o wymiarach 2x3m i 3x3m, 4x3m 5x3m napędzane silnikami o mocy od 5,5 kW do 11 kW.

 

 

ZADAJ PYTANIE O URZĄDZENIE

TEKNAMOTOR Sp. z o.o. - ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, woj. świętokrzyskie | NIP: 6611924742 | tel: +48 41 26 36 823 | e-mail: teknamotor@teknamotor.pl

rzetelna firma

TEKNAMOTOR 2020
realizacja:dwarazy.com
do góry