Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA

Oferta

Rębaki ciągnikowe tarczowe

Maszyna, która odpowiada za rozdrabnianie odpadów drewna np. zrzyn, gałęzi, pni na zrębki to rębak do drewna. Sprzęt ten wykorzystywany jest głównie w tartakach; firmach komunalnych, drogowych; ogrodnictwie; budownictwie, a także przemyśle leśnym. Produkowane przez nas mobilne lub też ciągnikowe rębaki do drewna, okazują się nieocenione w przypadku, gdzie prowadzona jest wycinka, przycinanie lub pielęgnacja drzew i krzewów. Zaś nasze stacjonarne rębaki bębnowe znalazły zastosowanie w projektowanych przez nas kompletnych liniach rozdrabniających odpady tartaczne. Jesteśmy światowym liderem produkcji rębaków stacjonarnych.

W czasach, w których mówimy o katastrofie klimatycznej, nie można sobie pozwolić na najmniejsze nawet marnotrawstwo. Praca rębaka pozwala nam pozyskiwać dodatkowy materiał, jaki może zostać wykorzystany do dowolnych celów.

Rębaki SKORPION to rozpoznawalna na całym świecie i regularnie powiększająca się rodzina urządzeń obejmuje zarówno rębaki bębnowe, jak i rębaki tarczowe.

Rębak tarczowy – elementem tnącym w tego typu urządzeniach jest wirująca tarcza z zespołami noży tnących. Od ich ilości zależy też wielkość zrębków, charakteryzują się dużą wydajnością i prostą konstrukcją – mają mniejsze zapotrzebowanie na energię niż rębaki bębnowe. Dodatkowo tarcza rębaka spełnia również zadanie wyrzutnika i wyrzuca zrębki przez rurę wyrzutową.

Rębak bębnowy - cięcie odbywa się na nożu podporowym za pomocą noży tnących podczas obracania bębna, a od ilości noży oraz od rozmiaru oczek w zainstalowanym sicie zależy wielkość zrębków. Rębaki te charakteryzuje produkcja jednorodnego zrębka, który można wykorzystywać w bardzo szerokim zakresie zastosowań.

Jakie urządzenia oferujemy naszym klientom?

W swojej ofercie mamy wszystkie wyżej wymienione urządzenia. Do ich produkcji zostały wykorzystane najwyższej klasy materiały, dlatego zapewniamy o świetnej jakości ich wykonania.

Wiemy jak trudno wybrać odpowiedni sprzęt, dlatego zatrudniamy tylko i wyłącznie wykwalifikowane osoby będące w stanie polecić klientowi maszyny z uwzględnieniem jej wydajności i przeznaczenia. Brzmi interesująco? Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a z pewnością zaproponujemy Ci idealny rębak do odpadów drewna!

Frezarka do niwelowania pni

TEKNAMOTOR Sp. z o.o. - ul. Świętokrzyska 2a, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, woj. świętokrzyskie | NIP: 6611924742 | tel: +48 41 26 36 823 | e-mail: teknamotor@teknamotor.pl

rzetelna firma

TEKNAMOTOR 2020
realizacja:dwarazy.com
do góry